ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

تخم مرغ‌های یک شازده

ارسال شده از سایت دیدچه


نتایجی از دیگر سایت ها:

تخم مرغ‌های یک شازده - ppp13.aparat.com


سلاااااااام خدمت همه شما عزیزان.عیدتون مبارک. برگشتیم با قسمت 63 دیش و میش. ببینید و لذت ببرید و نظر بدید . مثل همیشه منتظر پیاماتون هستیم . خیلی مخلصییییییییییم
.

بهترین راه و روش های تشخیص تخم مرغ تازه از کهنه


در آگوست ، سال 2017 یک رسوایی بزرگ در هلند در رابطه با تخم مرغ به راه افتاد ؛ این رسوایی به دلیل آلودگی وسیع جوجه ها و تخم مرغ ها، توسط ه کشی بنام فیپرونیل بود که کشورهای اروپایی بخصوص اسپانیا که مردم در آن احتیاط زیادی دارند، از آن ها دوری و اجتناب کردند.
.

مرغ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد


مرغ‌های تخم‌گذار هم تا یک سال حدود ۳۰۰ تخم گذاشته و پس از آن توانایی آن‌ها در تخمگذاری کاهش می‌یابد و به کشتارگاه فرستاده می‌شوند تا از آن‌ها در غذای بچه، حیوانات خانگی، پای و غذاهای .
.

درباره مصرف تخم مرغ خام! - asriran.com


برخی افراد مصرف تخم مرغ های خام یا نیم پز را ترجیح می دهند. با این وجود، هر ساله افراد بسیاری به بیماری هایی با منشا غذایی مبتلا می شوند و حتی مصرف تخم مرغ های آلوده به باکتری سالمونلا می تواند موجب مرگ انسان شود.
.

تمامی خواص و مضرات تخم مرغ - nazweb.ir


تخم مرغ به مقدار خیلی كم كربوهیدرات دارد و نیز فاقد فیبرغذایی است. چربی ها: 10.8 درصد تخم مرغ را چربی تشكیل می دهد كه در زرده آن وجود دارد و كمتر از 0.05 درصد آن در سفیده موجود است.
.

همه خواص تخم مرغ - asriran.com


ارزش غذایی یک عدد تخم مرغ معادل است با 30 گرم انواع گوشت (قرمز، مرغ و ماهی) معادل دو تکه متوسط خورشتی، نصف لیوان حبوبات پخته، یک چهارم لیوان حبوبات خام و یک چهارم لیوان انواع مغزها مانند، بادام، پسته، فندق، گردو است.

فرد مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کمیته علمی کامپیوتر و فناوری اطلاعات آموزشکده فنی ابن حسام ساک دستی تبلیغاتی تابان فصلنامه جهان نوین نرم افزار های رزمی کده واحد توسعه تحقیقات بالینی آیت اله موسوی دانلود رایگان نرم افزارهای فارسی روابط جنسی سالم و شرعی±وبلاگ آپشن خودرو | دنیای آپشن دانلود آهنگ جدید | آهنگ اسکای