محل تبلیغات شما

کولاک وزنه بردار گرجستانی با شکستن رکوردهای جهان

ارسال شده از سایت دیدچه

 1. نتایجی از دیگر سایت ها
 2. کولاک وزنه بردار گرجستانی با شکستن رکوردهای جهان

  www.aparat.com/v/Ugy0v/کولاک_وزنه_بردار.

  لاشا تالاخادزه با ثبت وزنه 218 کیلوگرم در یکضرب ، 260 در دوضرب و مجموع 478 کیلوگرم ، یک کیلوگرم رکورد یکضرب ، سه کیلوگرم رکورد دوضرب و چهار کیلوگرم رکورد مجموع جهان در دسته سنگین وزن را ارتقا داد؛ ما را در basport.ir دنبال کنید.

 3. وزنه بردار روسی همه رکوردهای حسین رضازاده را شکست

  namnak.com/رکوردهای-حسین-رضازاده.p23628

  قویترین وزنه بردار روسی در روز پایانی مسابقات جهانی وزنه برداری با شکستن رکوردهای جهانی دوضرب و مجموع حسین رضازاده عنوان قویترین مرد جهان را به خود اختصاص داد.

 4. بازگشت رکوردهای رضازاده و صعود هاشمی به رده چهارم جهان

  www.balatarin.com/permlink/2015/12/28/4048297

  جمع آورنده و طبقه<u+200c>بندی کننده لینکهای جالب در اینترنت.

 5. خبرآنلاین - غول گرجستانی باز هم رکورد شکست/رکورد المپیک .

  sahebkhabar.ir/news/32244311/.

  کولاک وزنه بردار گرجستانی با شکستن رکوردهای جهان . قدرت‌نمایی غول گرجستانی با رکوردهای خارق . این اتفاق در حالی افتاد که رکورد بیشترین مهار وزنه در حرکت دوضرب با 263.5 کیلوگرم در دستان حسین .

 6. نمایش فوق‌العاده تالاخادزه در قهرمانی اروپا | رکورد جهان .

  در آخرین روز از مسابقات وزنه برداری قهرمانی اروپا، لاشا تالاخادزه وزنه بردار مطرح گرجستانی که قهرمانی جهان و المپیک را در کارنامه دارد توانست با درخشش در این مسابقات رکوردهای جهان در دسته ۱۰۹+ کیلوگرم را که در اختیار .

 7. نمایش فوق‌العاده تالاخادزه در قهرمانی اروپا/ رکورد جهان .

  به گزارش ایسنا، در آخرین روز از مسابقات وزنه برداری قهرمانی اروپا، لاشا تالاخادزه وزنه بردار مطرح گرجستانی که قهرمانی جهان و المپیک را در کارنامه دارد توانست با درخشش در این مسابقات رکوردهای جهان در دسته ۱۰۹+ کیلوگرم .

 8. تالاخادزه با شکستن رکورد رضازاده قهرمان فوق‌سنگین‌ المپیک .

  المپیک 2016تالاخادزه با شکستن رکورد رضازاده قهرمان فوق‌سنگین‌ المپیک شد/ وزنه بردار گرجستانی مدال بهداد را . پیروزی دختر 16 ساله ایران برابر نفر هفتم پینگ پنگ جوانان جهان.

 9. وزنه بردار جوان گرجستانی، رکورد دو ضرب حسین رضازاده را شکست

  به گزارش خبرآنلاین، اخیرا فیلمی از لاشا تالاخادزه وزنه بردار جوان گرجستانی که رکورددار حرکت یک ضرب و مجموع جهان در سنگین وزن است منتشر شده که نشان می دهد او موفق به مهار وزنه ۲۶۴ کیلوگرمی در حرکت دوضرب شده است.یعنی یک .


فرد مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
موضوعات عمومی همه چی موجوده دختر خاص مغرور دکوراسیون داخلی,2019,دارکوب روح و ریحان فروش کیت فلزیاب توسعه 360 در شهرم مشاور شهر زنجان هدایتمندم